Služby

Výškové mytí oken a skleněných ploch

Výškové mytí oken, výškové mytí oken Praha, výškové mytí oken a rámů, výškové mytí střešních oken, výškové čištění oken, výškové čištění rámů, výškové parní čištění oken, výškové mytí parapetů, výškové mytí žaluzií, výškové odstranění stavebních nečistot z oken.

Potřebujete zajistit kvalitní výškové čištění a výškové mytí oken, výškové mytí a čištění rámů a parapetů nebo žaluzií včetně impregnace ve Vašem objektů, firmě, bytě, domě či kancelářích ve Vašem regionu?

Výškové Mytí oken Praha a okolí, výškové mytí oken Brno, výškové mytí oken Plzeň, výškové mytí oken Mělník, výškové mytí oken Česká lípa, výškové mytí oken Mladá Boleslav, výškové mytí oken Liberec, výškové mytí oken Ústí nad Labem, výškové mytí oken Děčín, výškové mytí oken Kladno, výškové mytí oken Benešov, výškové mytí oken Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Námi používané metody profesionálního výškového čištění a mytí oken, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

 

Výškové mytí oken

logisticke arealy myti oken

Výškové mytí oken a čištění žaluzií
Naše firma je plně pojištěna u  do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Výškové mytí oken a objednávka

Objednávka výškového mytí oken předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně mytí oken objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky mytí oken a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místa
 2. Plocha oken a rozsah znečištění
 3. Typ oken ( plastová, dřevěná, špaletová aj.)
 4. Mytí rámů a parapetů
 5. Čištění a mytí žaluzií
 6. Výška oken
 7. Střešní okna a umístění střešních oken
 8. Impregnace skel a oken
 9. Čas a preferovaný termín realizace
IMG_0828

Výškové mytí oken a cenová nabídka

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Výškové mytí oken je ve většině případů akce na jeden dne a lze někdy očekávat i na více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případů se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás během průběhu prací mají povinnosti upozornit na případný nárůst počtu hodin. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás během průběhu výškových prací mají povinnosti upozornit na případný nárůst počtu hodin. Toto může způsobit hned několik faktorů např. vysoce odolná nečistota, značné množství prachu, opakované vysávání, vysoká mastnota aj.

Cenová nabídka (hodinová sazba) vždy zahrnuje základní čistící a úklidové přípravky pro běžný úklid a mytí oken, použití vlastní úklidové techniky. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek.  Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li je budou případně použity.

Mytí oken a technologický postup

 

Pro kvalitní výškové mytí oken  prostor a objektů jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

 

Výškové mytí oken, výškové mytí střešních oken

Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při výškovém mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu.

výškové mytí oken

Výškové mytí oken, čištění rámů plastových oken:

 • očištění okenních rámů včetně parapetů
 • odstranění zatavených ochranných fólií
 • oživení silně zašlých povrchů
 • oživení okenních rámů renolitovou fólií imitující dřevěné povrchy
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

Výškové mytí oken, čištění rámů dřevěných oken:

 • očištění okenních rámů včetně parapetů
 • oživení barev a vyšisovaných míst
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

Výškové mytí oken, čištění rámů hliníkových oken:

 • očištění okenních rámů včetně parapetů
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

 

Čištění horizontálních / vertikálních žaluzií a předokenních rolet:

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!